UNESCO School-certificaat voor ROC’s en Hogescholen

Document acties

Tijdens de Mandela-lezing op 11 februari in Den Haag, zijn enkele ROC’s en Hogescholen officieel erkend als UNESCO School.

De scholen ontvingen het certificaat uit handen van Anke van Kampen, lid van de Nationale unesco Commissie. Het is voor het eerst in ons land dat ook ROC’s en Hogescholen toetreden tot het wereldwijde netwerk van unesco-Scholen. Het gaat om de volgende Hogescholen:

  • Haagse Hogeschool, Academie voor Bestuur, Recht & Veiligheid, Den Haag
  • Hogeschool INHolland, Den Haag
  • Hogeschool van Amsterdam, Domein Onderwijs en Opvoeding, Amsterdam

En om de ROC’s:

  • ROC Midden Nederland, Utrecht
  • Koning Willem I College, ’s-Hertogenbosch

unesco Scholen willen leerlingen vertrouwd maken met het unesco gedachtegoed, vooral met vrede, mensenrechten en verdraagzaamheid. Op een unesco School leren jongeren dat ze zelf een groot aandeel hebben in positieve veranderingen en kunnen bijdragen aan een veilige, verdraagzame en schone wereld. De Nationale unesco Commissie wil het aantal unesco Scholen in Nederland tot 20 uitbreiden.

Het officiële UNESCO School certificaat

 

 

 

Laatste wijziging: 15-03-2011 14:07

Speel de UNESCO-game

gradiënt

« februari 2012 »
februari
MaDiWoDoVrZaZo
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829

gradiënt

Benoeming

Commissielid Yvonne Donders is benoemd tot hoogleraar Internationale Mensenrechten en Culturele Diversiteit aan de Universiteit van Amsterdam.

Lees meer»
 

UNESCO DONATEFlashkaart Unesco Nederland - Def

Nieuwsbrief

Onderwijs

Wetenschap

Cultuur

C&I

 vignet mow-comite